1. Dzisiaj po nabożeństwie spotkanie z Żywą Różą, a jutro z dziećmi modlimy się na różańcu za ich nauczycieli i wychowawców.

2. Dnia 18.X.2017r. Święto Łukasza Ew. – chcemy szczególnie wpraszać pomoc chorym i pracownikom Służby Zdrowia.

3. W przyszłą niedzielę misyjną wspominamy również św. Jana Pawła II oraz wspieramy misjonarzy. Zbiórka ofiar do puszek na świetlicę dla osób niepełnosprawnych, w tym dla naszego Mateusza. Zechciejmy zauważyć upominki dzieci!

4. Podziękowania dla osób dbających w minionym tygodniu o naszą świątynię i za ofiarę dla "Żywego pomnika św. Jana Pawła II".

5. Wypominki jak w minionym roku. Dziękuję za piękną dbałość o groby naszych bliskich sercu! Prośba związana z pojemnikiem na cmentarzu.

O Maryjo kontemplujemy Ciebie w modlitwie różańcowej, patrzymy na Ciebie prosimy naucz nas, Maryjo, jednoczyć się z Twoim Synem, Jego radościami, cierpieniami i światłem…

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Dzień papieski i zbiórkę ofiar do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, a po sumie i nabożeństwie spotkanie Rady Parafialnej, na które serdecznie zapraszam.

2. Dnia 13.X.2017r. chcemy szczególnie wpraszać pomoc Naszej Matki z Fatimy. Z serca proszę o modlitwę.

3. W przyszłą niedzielę po nabożeństwie spotkanie Żywej Róży.

4. Podziękowania dla osób dbających w minionym tygodniu o naszą świątynię i za tacę gospodarczą. Jestem wdzięczny Panu Michałowi Sudoł za życzliwość i sprawdzanie dachu na dobudowanej kruchcie naszego kościoła. Niestety zostało także niedbale wykonane ocieplenie ściany i nowy dach, dlatego konieczne są dalsze prace na dachu i budynku!

Bądź pozdrowiona, dzięki Tobie rozbłyśnie chwała,
Bądź pozdrowiona, dzięki Tobie ukoi się ból,
Bądź pozdrowiona, która udzielasz rady,
Bądź pozdrowiona, która dowodzisz istnienia tajemnicy…
Królowo Rodzin módl się za nami!

Dzisiaj jest

poniedziałek,
23 października 2017

(296. dzień roku)

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia: