16 X - PONIEDZIAŁEK

godz. 16.00 + Janinę Przybylską /od sąsiadów – rodziny Kędziora/

godz. 16.30 + Stefana, Zofię i Mirosława Kamińskich

 

17 X - WTOREK

godz. 16.00 + Stanisława Miziołka /od rodziny Krasoń z Lubienia/

godz. 16.30 + Jana Stępnia

 

18 X - ŚRODA - św. Łukasza Ew.

godz. 16.00 + Mariusza, Stanisława, Cezarego, Zofię i Józefa Danielaków, Zofię i Franciszka Galusiów

godz. 16.30 + Józefa w 10 rocznicę jego śmierci i Zdzisława Szczepaników, Anetę Jabłońską

 

19 X - CZWARTEK

godz. 16.00 + Zdzisława Daleszczyka /od Marka Jędrycha z rodziną/

godz. 16.30 + Józefa Ciesielskiego i zm. z c. r. Ciesielskich, Wnuków i Nowaków

 

20 X - PIĄTEK

godz. 16.00 + Franciszka, Stanisławę i Mieczysława Szczepaników

godz. 16.30 + Stanisława, Mariannę i Stanisława Adamskich

godz. 17.00 Nabożeństwo Różańcowe

godz. 17.30 Dziękczynna: w 18 rocznicę urodzin Patryka Merk

 

21 X - SOBOTA – Matki Bożej Różańcowej

godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe

godz. 16.00 Msza św. ślubna: Martyna Chojnacka – Artur Justyna

godz. 17.00 Dziękczynna: w 25 rocznicę ślubu Jolanty i Krzysztofa Gruchała

godz. 17.30 + Jana i Janinę Rycerz z rodzicami

 

22 X - NIEDZIELA MISYJNA – Wspomnienie św. Jana Pawła II

godz. 09.00 + Mariannę i Jana Manikowskich, Stanisławę i Henryka Chrząstków

godz. 11.30 + Mariana, Wojciecha i Józefa Pielużków, zm. z c. r. Pielużków, Adama Galusia

09.X - PONIEDZIAŁEK

godz. 08.00 + Annę Banasiak /od Marioli z dziećmi/

godz. 16.30 + Elżbietę Dudek /od Bożeny z rodziną/

 

10.X - WTOREK

godz. 08.00 + Romana Stępnika w 10 rocznicę śmierci

godz. 16.00 +Józefa Galusia /od córki Agnieszki z rodziną/

godz. 16.30 + Mieczysława Adamskiego /od rodziny Szwalskich i Matyjaszczyków/

 

11.X - ŚRODA

godz. 16.00 + Stanisława Miziołka /od sąsiadów Adamskich i Olszewskich/

godz. 16.30 + Mariana Prubę, Stefana i Helenę Orlików, zmarłych z rodziny Prubów , Orlików i Cichoniów

 

12.X - CZWARTEK

godz. 16.00 + Eugeniusza Bzika /od uczestników pogrzebu/

godz. 16.30 + Piotra Chmielewskiego w 8 rocznicę śmierci

 

13.X - PIĄTEK - Nabożeństwo Fatimskie

godz. 16.00 + Janinę Przybylską /od rodziny Hass i Piechowiak/

godz. 16.30 + Irenę Gruchła w 4 rocznicę śmierci

 

14.X - SOBOTA

godz. 16.00 +Zdzisława Daleszczyka /od sąsiadów Rybaków/

godz. 16.30 + Krzysztofa Malca w 19 rocznicę śmierci

 

15.X - NIEDZIELA

godz. 09.00 + Teresę Pluta

godz. 11.30 + Bronisława Manikowskiego

Dzisiaj jest

poniedziałek,
23 października 2017

(296. dzień roku)

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia: